Uroczystości

Uroczystości rodzinne i firmowe

Uroczystości , spotkania w gronie rodziny czy przyjaciół to zawsze wspaniałe, magiczne chwile. Nie pozwól, aby umknęła Ci nawet krótka chwila na przygotowywanie posiłków i obsługę gości. Oni przyszli do Ciebie, spotkać się z Tobą i resztą rodziny czy przyjaciół.
Miej 100% czasu i uwagi dla swoich gości, baw się dobrze i delektuj się każdą minutą spotkania.  Mamy bogate doświadczenie gastronomiczne i dlatego możemy wiele rzeczy doradzić i podpowiedzieć.
Specjalizujemy się od wielu lat w dostarczaniu dań na uroczystości rodzinne i firmowe.  Menu dopasujemy do Twoich potrzeb zarówno w zakresie ilości i jak przeznaczonego budżetu. Jeśli wśród Twoich gości będą osoby o specjalnych preferencjach jedzeniowych- to również zadbamy o nich, tak aby delektowali się tym co lubią najbardziej. 
Chwile zadumy i refleksji jak spotkanie po pożegnaniu najbliższej osoby wymaga innej oprawy gastronomicznej niż szalone chwile związane z narodzinami, ślubem czy spotkaniem kawalerskim! Specjalizujemy się w przygotowywaniu dań cateringowych dla uroczystości rodzinnych takich jak chrzciny, komunie, urodziny, wesela i wszelkiego rodzaju jubileusze. 
Wystarczy, że powiesz jakie masz oczekiwania kulinarne a dokładnie tak będzie.
Pozytywne opinie zadowolonych klientów świadczą o tym, że wywiązujemy się z naszych obowiązków na piątkę z plusem.